Novinka

Nový cheater report systém

Nově lze nahlásit cheatery i na serveru pomocí příkazu /report nick. Hlavním smyslem nového report systému na cheatery je na serveru ještě více zachovávat fair play.

Jak report systém funguje?
Hráče za cheaty můžete jednoduše zadarmo nahlásit pomocí příkazu /report nick a následně v inventáři stačí zvolit nahlášení cheatera (item železného meče). Členi QPlay teamu poté prověřují hráče s co nejvíce nahlášeními (pokud tedy chcete, aby byl daný cheater potrestán co nejdříve, tak je třeba, aby jej nahlásilo co nejvíce hráčů). V případě, že díky vašemu reportu bude cheater potrestán, tak se vám v chatu zobrazí zpráva, že byl daný hráč zabanován.

[Report] Your report on player Tester has been successfully solved. The cheater has been banned.


Z důvodu větší efektivity je naší prioritou hlavně blokovat cheatery, co zrovna v dané chvíli cheaty používají, proto se vámi vytvořený report po 10 minutách skrývá, pokud ale i po 10 minutách váš report nebyl vyřešen zabanováním cheatera a cheater stále cheaty používá, tak váš report můžete obnovit opětovným nahlášením. Tímto omezením chceme docílit toho, že budeme pomáhat hlavně hráčům, na jejichž aréně v dané chvíli cheater cheaty používá.

Pro nahlášení cheaterů využívejte výhradně tento nový report systém. V případě, že máte k dispozici důkaz, tak stále můžete využít nahlášení cheatera skrz náš info panel.