Střípky vedení teamu

figurine

DEJVIQ_

Všechno to začalo začátkem dubna 2019 kdy v té době, kdyby mi někdo řekl, že na QPlayi budu 5 let, tak bych mu to nikdy nevěřil, obzvlášť že si tam najdu mnoho skvělých přátel, se kterými budu mít spoustu skvělých zážitků, jak ve hře, tak i mimo ni. QPlay mi dal mnoho zkušeností, které budu moct uplatit ve svém osobním životě za to QPlayi moc děkují. ❤️ QPlay jsem vždy vnímal jako server, který se vždy snažil sledoval trendy v zahraničí a snažil se je přivést na naši herní scénu. QPlay Builder Team byl, ačkoliv to bude znít dost egoisticky, tak jeden z nejlepších Československých Builder týmů do kterého se mohl Builder dostat. Server nám všem určitě bude chybět. Už nebudeme mít to naše safe místo, kam jsme si mohli přijít s kamarády jen zahrát nějaký ty minihry nebo si jen popovídat. Ale život jde dál a budeme si muset zvyknout, i když to může být pro mnohé těžké, jelikož tu prožili své dětství.

Střípky builderů

PETRICEKK

Před dvěma lety jsem plný nadšení podával přihlášku na tuto pozici. Tehdy jsem netušil, kam mě to zavede. Díky QPlay jsem získal mnoho cenných zkušeností nejen v oblasti stavění, ale i v osobním životě. Seznámil jsem se zde s mnoha lidmi, někteří z nich se stali mými přáteli. Nejvíce však děkuji QPlayi za otevření nových možností, ve kterých jsem mohl působit. Byly to roky plné radosti i výzev. Postavit si lobby na QPlayi bylo mým snem, který se mi splnil, a mohl jsem vytvořit dvě úžasné survival lobby. Již od začátku jsem věděl, že chci svoji kariéru na QPlayi zakončit, a dnes oficiálně končím i v builderské komunitě. Byly to krásné roky, ale je čas na nové výzvy. S láskou, Senior Builder petricekk 🙂

figurine

Střípky bývalých builderů

figurine

_YCON_

QPlay je pro mě srdcovou záležitostí a vždy bude. Vzpomínek na něj budu mít hodně, ale abych vystřihnul ty co se mi nejvíce zaryly do paměti, tak budu muset opravdu těžce vybírat. Asi budu mít navždy v paměti můj první nábor, kterým mě prováděl ještě Jenda. Trval okolo měsíce a půl a nebudu kecat, byl to záhul. Doteď si stojím za tím, že QPlay měl nejtěžší nábory na buildera na české scéně. Prošel jsem a i přesto, že jsem musel po dvou měsících odejít kvůli osobním problémům, jsem si čas v týmu náramně užil. Kolektiv byl lepší než při mém druhém působení a měl jsem v něm i více kamarádů. Vzhledem k tomu, že tou dobou byla karanténa, tak jsme na buildu trávili opravdu hodiny. Volali jsme spolu na tsku a bylo to fakt super. Škoda, že už to budou jen vzpomínky, které ale budou navždy v paměti. Naposled bych chtěl poděkovat Jendovi a Dejvovi za možnost být v týmu. A zároveň všem, kteří mě provázeli cestou v týmu. Díky.

TREM_27

Začal jsem stavět asi před čtyřmi lety, kdy jsem už tehdy měl nějaké povědomí o QPlayi a celkově jsem byl zaujatý jejich stavbami. Od začátku jsem se snažil od nich něco sem tam pochytit a přiučit, i když to bylo jen z toho, co jsem viděl na serveru. A asi po roce jsem se rozhodl, že bych to chtěl zkusit a začít dál rozvíjet své builderské schopnosti. A tak jsem dne 4.2. 2021, po měsíc trvajícím náboru, plný nadšení a očekávání, byl přijat Jendou do B-teamu. Postupem roku jsem se za pomoci B-teamu toho hodně naučil a pochytil spoustu nových věcí a zkušeností. QPlay měl vždy svůj unikátní styl staveb a v tom byl jedinečný. Později jsme i, jako jediní v česku v té době, začali experimentovat se zahraničními styly a zapojovali je do staveb. A právě toto experimentování mně, a nejen mně, dalo motivaci zkusit se posunout dál, dál do zahraničí. A také se mi to právě díky skvělým zkušenostem, které jsem na QPlayi nabral, povedlo a stal jsem se builderem na německém serveru GommeHD. Když se na to zpětně podívám, tak bych nikdy předtím neřekl, že se právě díky QPlayi dostanu takhle daleko. Jsem velmi rád, a moc děkuji Jendovi a celému týmu, že jsem měl tu možnost být součástí tohoto skvělého projektu, poznat tyto skvělé lidi a zažít tolik zábavy. 🫶

figurine
figurine

VADYS_

Když jsem se hlásil na QPlay, tak jsem nečekal, že se dostanu. Když jsem se dostal, tak jsem nedokázal uvěřit tomu, že jsem si splnil svůj dětský sen dostat se na QPlay, a za to bych chtěl velmi poděkovat Dejviqovi. Přesto, že jsem se hlásil s tím, že neumím stavět, tak i přesto mě po prvním kole nezamítl. Bohužel jsem v týmu moc dlouho nebyl, ale přesto to byl nezapomenutelný zážitek. Dne 30.3. pro mě QPlay končí po druhé. Poprvé, když jsem byl vyhozen z týmu a dnes podruhé, když oficiálně končí. Věřím, že i přesto, že QPlay skončil, tak ti lidé, ať už z technik, builder, moderátor, cheathunter nebo helper týmu, se posunou dál a nezahodí svůj talent.

PAZLOUSEK

Když jsem se doslechl o konci QPlaye, nevěřil jsem a pousmál jsem se tomu a o to větší to pro mě bylo překvapení když jsem zjistil že je to pravda. Začal jsem vzpomínat a zjistil že odchází čast mého dětství. Na QPlayi jsem začal hrát snad před 7-8 lety, kdy jsem ještě zdaleka nevěděl o tom, co to stavění map vlastně znamená. Pamatuji si tehdy annihilation s tématickou mapou desert canyon, staré lobby a vše okolo do posledního detailu. K mé pozici na qplayi uběhlo od jeho začátku 6 let, mezi tím jsem se postupem času dostal k youtube a roku 2020, konkrétně 21.ledna stal členem builder týmu na který mám ty nejlepší vzpomínky, ať už jsme byli v dobrém i ve zlém. Byl jsem přijat Erikem, poznal Luty a Strifera. Časem se lidi v týmu proházeli, bylo pár nešťastných odchodů, ale i fajn příchodů nových lidí. Vyzkoušel jsem si mnoho týmů na různých serverech, ale nikdy jsem nebyl nikde víc spokojený jak v týmu na qplay kde jsme tvořili snad tu nejlepší partu od začátku až dokonce na kterou do teď vzpomínám.

figurine