Střípky CheatHunterů

figurine

SUNNYYYYYYY

Čau, furt k tomu nemám nějak slov... na QPlayi jsem strávil skoro celé dětství a teď to všechno skončí takto dá se říct z ničeho nic... dost pravděpodobně to pro mě znamená, že už skoro vůbec nebudu hrát minecraft, nevim ani kde jinde bych upřímně hrál, protože QPlay pro mě vždycky byl a navždy bude nejlepší CZ/SK server. Jelikož jsem se tak nějak vždycky snažil mít co nejlepší statistiky, tak by nebylo od věci zmínit i to, k dnešnímu dni mam na MiniAnni-Runech přes 750 000 killů a přes 11 500 winů, víc jak 11 600 banů, pak celkově na serveru odehráno přes 521 dní/12 500 hodin a hlavně nespočet kamarádů kteří pro mě toho dost znamenají. Na QPlayi jsem začal hrát v srpnu 2015 a nikdy bych nečekal že se dostanu až sem, kde jsem teď. Všem lidem co hráli na QPlayi bych chtěl poděkovat a popřát tímto všechno nejlepší v životě, mějte se tu krásně a ať se vám všem v životě daří, cc ☀️

M4RTIN

Na QPlay jsem se poprvé připojil v roce 2016. Tehdy jsem tady hrál MiniAnni s mým bráchou, ale objevil jsem zde minihru SkyWars, která mě neuvěřitelně začala bavit. Možná se někomu může zdát, že hraní na QPlayi byla ztrátou času, ale já ničeho nelituji. Bavilo mě dostávat se na přední příčky SkyWars leaderboardů, bavilo mě zde hrát s mými kamarády a nakonec mě bavilo zde pomáhat lidem na pozici CheatHuntera. Chtěl bych poděkovat Linusovi, který mi dal tu příležitost připojit se do CheatHunter teamu. Poznal jsem v teamu spoustu úžasných lidí a jsem za to rád. Děkuji vám. Nakonec bych chtěl poděkovat Profikkovi, který vytvořil QPlay. Bez tebe bychom tu dnes nebyli. Jsem rád, že QPlay končí v tom nejlepším. Bude to navždy nejlegendárnější server.

figurine

Střípky bývalých cheathunterů

figurine

_HISTO_

Ahoj, přesně před rokem 30.3.2023 jsem po dvou letech opustil A-Team, nikdy by mě nenapadlo, že o rok později bude projekt QPlay končit. Ačkoliv už Minecraft nehraji, tak je to pro mě dost emotivní moment. Jako malý kluk, který začínal na minihře Annihilation, jsem vždy obdivoval členy A-Teamu. Proto jsem vděčný za možnost být 3x členem teamu, splnil jsem si díky tomu svůj dětský sen. Děkuji všem bývalým kolegům, kamarádům a fanouškům za krásné vzpomínky. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů do budoucna, mějte se krásně. Váš Cheathunter & Mod Hisťo.

LEQITSDEMON

Na QPlay jsem hrál už od dětství a byl jsem fascinován širokou škálou zajímavých miniher, které tento server nabízel a které jinde nenajdete. Asi kolem roku 2019 jsem začal s přáteli aktivně hrát na QPlay a postupně jsem si ho oblíbil nejvíce. V té době jsme hodně hráli s ItzTadeas crystals kde jsme často narazili na hráče, kteří mají cheaty, což mě přimělo stát se CHH. Po měsíci úsilí jsem se nakonec stal cheathunterem a musím říct, že jsem za tuto příležitost vděčný. Díky této roli jsem poznal spoustu úžasných lidí a zažil radost z toho, že jsem pomohl zachránit hru několika hráčům před cheatery. Doufám, že jste si všichni užívali hraní na serveru stejně jako já. S pozdravem, LeqitsDemon.

figurine
figurine

EJDAMYK

Keby mi niekto pred 8 rokmi povedal že cez minecraft nájdem toľko kamarátov a niektorých aj osobne stretnem a spoznám neveril by som. Napriek tomu že hry už dlhodobo nehrávam tak s QPlayom som sa posledný mesiac lúčil nie smutný, ale šťastný že som mohol byť jeho súčasťou ako Cheathunter(dream job). Veľmi si vážim túto možnosť, ktorá mi dala do života dosť. BIFFovi a Spettymu patrí jedno veľké ďakujem<3 Kolegom a kamarátom ďakujem za hodiny strávené spolu. Bola to dobrá 'jízda'. Mějte se fanfárově!